ArtPiano, запрошуємо до співпраці художників!

“Український простір Інтеліґенції” на Подолі на початку війни передав нам своє фортепіано «Україна» і разом з ним натхнення створити з нього унікальний арт-об’єкт. Тож, ми запрошуємо молодих художників, які зроблять з цього фортепіано “Україна” яскравий арт-об’єкт.

Що отримають учасники конкурсу?

Вони стануть учасниками виставки проєктів в ArtHUB. Коло кожного проєкту буде розміщено CV автора з посиланням на сайт та соцмережі, всі проєкти будуть просуватись через зовнішню рекламу на ТЦ та в соцмережах, буде задіяний PR

Що отримає переможець конкурсу?

Переможець отримає можливість реалізувати свій проєкт та провести персональну виставку своїх робіт в ArtHUB в ТЦ Gorodok Gallery протягом місяця з 1.02.2024 до 28.02.2024. Протягом трьох місяців поруч із фортепіано буде розміщено CV автора із посиланням на сайт та соцмереж, буде задіяне потужне PR просування проєкту та автора.

Як буде проходити голосування за проєкти?

Голосування проходитиме в 3 етапи:

1.Професійне журі на чолі з відомою галеристкою та арт-куратором Лікою Співаковською обере  ідеальний з художньої точки зору проєкт.

2.Проєкти стануть експонатами в нашому ArtHUB, де відвідувачі зможуть проголосувати за проєкт, що сподобався, за спеціальним QR кодом.

3.Онлайн на сайті та в соцмережах

Основні умови:

 • інструмент має залишатись функціональним та неушкодженим
 • інструмент не можна вивозити з ТЦ

Формат подачі: 

 • ескіз арт-об’єкта;
 • кошторис на виготовлення;
 • строки виготовлення;
 • коротке інтро про себе. Для зручності наших митців, а також приймальної комісії приймаємо заявки за уніфікованою формою біографій художників. Цю форму можна знайти на сайті https://artego.app, шаблон Artist Biography.
  Це безкоштовний шаблон, розроблений спеціально для художників і митців, який дуже легко та зручно дозволяє скласти арт-біографію.
  Шаблон біографії художника містить всю необхідну інформацію, включаючи біографічні дані художника, освіту, професорське наставництво, вибрані персональні та групові виставки, отримані мистецькі нагороди, висвітлення в пресі та публікації, а також представництво в галереях. Все що треба зробити — зареєструватися на сайті, обрати шаблон Artist Biography та заповнити дані свого арт-резюме. Документ можна зберегти у форматі PDF, або отримати лінк, щоб ділитись ним зі своїми шанувальниками, галеристами та арт-кураторами. І, звісно, готовий документ треба надіслати до нашої приймальної комісії разом із ескізом роботи.
  Інші формати арт-біографій до участі в конкурсі допущені не будуть.
 • Ескіз, кошторис, строки виготовлення, посилання або pdf-файл з інформацією про себе необхідно надіслати на пошту artpiano.gorodok@gmail.com

Строки проєкту:

 • 6.11.2023-15.12.2023 подача проєктів на конкурс
 • Голосування буде проходити в три паралельні етапи:
 • 18.12.2023-15.01.2024 голосування професійного журі
 • 18.12.2023-15.01.2024 голосування офлайн в ArtHUB на виставці проєктів за QR кодом. Біля кожного проєкта буде розміщено CV автора за посиланням на його сайт та соцмережі
 • 18.12.2023-15.01.2024 голосування в соцмережах онлайн
 • 18.01.2024 – оголошення результатів
 • 19.01.2024-31.01.2024 – виготовлення арт-об’єкту
 • 1.02.2024-28.02.2024 – офіційна презентація арт-об’єкта та виставка переможця в Арт-Хабі в ТЦ Gorodok Gallery та велике PR просування

ТЦ Gorodok Gallery буде використовувати фортепіано не тільки як арт-об’єкт, але і як музичний інструмент в форматі «Play me. I’m yours». Фортепіано – арт-об’єкт буде розміщено в центральній локації ТЦ разом із CV автора та посиланням на його сайт та акаунти соцмереж.

 

Всі додаткові питання можна задати за телефоном 0508089450 Валентина

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *