Акція “Ювелірні приємності, що зігрівають”

Осінь цьогоріч не затримувалася. Поспішила з дощами і вітром, подарувавши враження, що сонечко повернеться нескоро. Але воно все ж усміхається, прикрашаючи все навкруги. Коли так хочеться тепла, подаруйте його. Обійміть коханих і рідних, підготуйте для них приємні сюрпризи.

Компанія AURUM надає акційну можливість придбати ювелірні прикраси для ваших близьких за вигідною ціною. Подарунки існують, аби нести тепло.

З 17 жовтня по 14 листопада у мережі магазинів AURUM триватиме акція  “Ювелірні приємності, що зігрівають”

Надається знижка до 25%, за умови, що покупець бере участь у безпрограшній лотереї – витягує скретч-карту з промокодом та вказаним розміром знижки. При отриманні скретч-карти, покупець сам знімає захисне покриття і отримує індивідуальний промо-код та % знижки на обрану покупку. Дана знижка сумується зі знижкою по дисконтній карті клієнта. Перелік знижок, що можуть бути на скретч-карті: 16%; 18%; 20%; 22%; 25%. Ви маєте можливість за кожну покупку (1 чек) один раз скористатися безпрограшною лотереєю. В одному чеку можна придбати будь-яку кількість виробів, але при цьому використовується лише одна скретч-карта.

Надається також знижка 30% на срібні вироби та 20% на ікони, обереги і дитячі подарунки. Дисконт клієнта також додається.

Пропозиції не поширюється лише на уцінені товари, які виділені кольоровими стікерами.

На вибрані золоті прикраси без дорогоцінних вставок із категорії “уцінка”,  що позначені жовтими стікерами, надається акційна ціна за 1 грам 2300 грн.

На золоті прикраси з дорогоцінними вставками, що відмічені червоним стікером, надається знижка 50% до ціни, вказаної на бірці.

Зберігається акційна цінова пропозиція на срібні прикраси, ікони з кольоровими бірками.

 

Ціна на бірках остаточна. З прикрасами з категорії “уцінка” дисконт клієнта не діє.

Ще один приємний бонус – знижка у розмірі 5% до Дня народження, відповідно до умов Дисконтної програми компанії.

 

 

До зустрічі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *