Всі бренди техніки в одному місці. 10 000 м2 В ТЦ Gorodok Gallery

Переваги 10 000 м2

Компактне розташування магазинів, що поєднується з різноманітністю вибору. Гаджети, техніка для кухні, побутова техніка, електроніка – від всіх провідних світових брендів.

 

На будь-який бюджет

Великі магазини побутової техніки сформували асортимент так, щоб кожен покупець мав змогу вибрати гаджет по відповідним для нього характеристикам і у межах свого бюджету.

 

Економія часу

Технохаб ТЦ Gorodok Gallery – це можливість швидко зробити необхідну покупку, а заощаджений час присвятити собі.

 

Самовивіз у локдаун

Іноді техніка або гаджети потрібні терміново, і немає можливості чекати, коли її доставлять. Всі магазини побутової техніки і електроніки у ТЦ Gorodok Gallery надають можливість самовивозу з виконанням всіх карантинних норм.Найбільший технохаб Києва

 

Вибираючи техніку, ми хочемо отримати продукт, який задовольнить наші вимоги по характеристикам і по співвідношенню ціна/якість. При нинішньому розмаїтті пропозицій це абсолютно реальне завдання, але… Скільки часу потрібно витратити, щоб обійти магазини різних мереж, представлених в Україні?

 

Ви скажете, що можна все купити в інтернеті. Абсолютно згодні. Тільки є одне «але» – інтернет поки не дає можливості потримати у руках блендер, понатискати кнопки на клавіатурі ноутбука, послухати звук у навушниках чи перевірити, наскільки тихо закриваються дверцята холодильника. Щоб отримати тактильні відчуття, доведеться відправитися у фізичний магазин.

 

У технохабі ТЦ Gorodok Gallery – всі великі оператори ринку побутової техніки та електроніки: Comfy, «Алло», «Цитрус», Mi, Foxtrot, ttt.ua, MOYO. А для любителів монобрендових магазинів – Bosch & Siemens, Delonghi Kenwood Braun, Franke, Kaiser, Neff, Miele, Smeg, Günter & Hauer.

 

Чому у технохабі ТЦ Gorodok Gallery добре купувати техніку для дому та роботи?

 

  • Порівняння цін. Ви можете порівняти ціни у магазинах різних мереж за короткий час і в одному місці. Тож не доведеться далеко повертатися у той магазин, де ціна вигідніша.
  • Різноманітність брендів. У технохабі представлені практично всі світові торговельні марки побутової техніки та електроніки. А значить, ви з максимальною вірогідністю зможете купити те, що потрібно саме вам.
  • Вибір акцій і знижок. Магазини побутової техніки та електроніки постійно проводять різні акції. У технохабі ТЦ Gorodok Gallery ви можете стати учасником кожної з цих акцій. В одному магазині придбаєте, наприклад, смартфон по акції, а в іншому – телевізор зі знижкою. А може вам пощастить і ви станете учасником акції, яку періодично організовує ТЦ Gorodok Gallery, і виграєте ще й холодильник.
  • Зручне розташування. Технохаб знаходиться у 5 хвилинах пішки від станції метро «Почайна», і в одній хвилині – від зупинки безлічі маршрутних таксі, що прямують практично в усі райони міста. А для тих, хто приїжджає на особистому транспорті, працює паркінг на 850 автомобілів.
  • Самовивіз. Ви завжди можете забрати замовлену у інтернеті техніку в пунктах видачі, розташованих у ТЦ Gorodok Gallery. У період локдауну ця опція працює в звичайному режимі з обов’язковим дотриманням карантинних вимог.