Поїхали з нами

Офіс туристичної агенції “Поїхали з нами” знаходиться на 2 поверсі торгового центру Городок. Тут можна підібрати поїздку заздалегідь, наприклад, купити тур в Єгипет, Туреччину або інші країни.

Компанія завжди пропонує акції на низку туристичних напрямків, тому покупець може розраховувати на оптимальне співвідношення ціни та якості обраного туру.

Агентство надає можливість сплатити тур частинами на виплат. Ця опція особливо зручна для працюючих людей, які люблять планувати свої витрати та надходження.

 

У торговому центрі GORODOK працює Паспортний Сервіс, де оформляють проїзні документи на відпочинок та інші поїздки, і клієнти можуть одразу вибрати та сплатити в агенції “Поїхали з нами” тури за гарною ціною.

 

Туристична компанія “Поїхали з нами” працює на українському ринку з 2004 року та сьогодні має велику мережу офісів в Україні, Білорусі, Казахстані, Молдові. Агентство постійно розширює перелік країн та готелів, а також спектр додаткових послуг – організація віп турів, індивідуальні екскурсії, оренда автомобілів та яхт, персональні гіди.