MTA

My technology area, my trust area.

Ми працюємо з 2001 року, старанно вибудовуючи відносини з вами, наші любі клієнти. Це приємна й відповідальна робота! Розуміємо, що конкуренція у сфері продажів персональної цифрової техніки висока, а сучасний світ рухається на високій швидкості.
Тож, коли ви щоразу повертаєтеся, залишаєте відгуки, телефонуєте в колл-центр зі словами: «Привіт, це знову я))» – дякуємо за це! Довіра клієнтів – джерело натхнення та сил для нашого зростання.
Аби краще розуміти, що саме для вас є важливим, активно збираємо й аналізуємо відгуки. Станом на 2021 рік, рейтинг mta складає 4.6 із 5, а на зовнішніх майданчиках – 9.2 з 10 балів.

Зручно не лише купувати, а й користуватися технікою
Ми можемо налаштувати, показати, навчити, встановити необхідні програми не тільки в магазинах мережі, але й під час онлайн-покупок на сайті. Сміливо звертайтесь зі своїми запитами, а ми постараємося зробити все можливе і, навіть, трохи неможливого)

Для успішного й вигідного оновлення старої техніки, МТА створила програму обміну. Ми приймемо ваші гаджети і врахуємо їх вартість при покупці нових. Ця послуга стає все популярнішою.

Надійно – це про впевненість
Ми продаємо виключно оригінальний товар від перевірених виробників. Жодних підробок! З нами ви можете бути впевнені в тому, що купуєте Якість та отримуєте гарантію від компанії на всі товари (навіть на чохли й захисні плівки). Сміливо звертайтеся по обслуговування й заміну, якщо виявили будь-які недоліки.