ttt

ТТТ

ТТТ – Територія Твоєї Техніки. Один з провідних українських рітейлерів смартфонів, електронної техніки, побутової техніки, портативних гаджетів і аксесуарів.

Смартфонізація України – головна місія компанії. Всіляко сприяти використанню сучасних технологій в повсякденному житті, полегшуючи виконання рутинних завдань. Читання книг, безконтактна оплата товарів і послуг, запуск робота-пилососа, перебуваючи поза стінами будинку, аналіз фізичної активності за день, планування завдань, оперативний перегляд електронної пошти, оплата рахунків за комунальні послуги – це все і багато іншого, можливо здійснити за одну хвилину, маючи в руках один єдиний смартфон. Прощай минуле, сміливо вітаємо сьогодення.

Компанія ТТТ офіційно і напряму співпрацює зі світовими брендами: Samsung, Apple, Sony, Phillips, Doogee, Xiaomi, Huawei, Meizu, Vivo, Nokia, Realme, Sigma Mobile. Це дає компанії можливість мати конкурентоспроможні й приємні ціни, а також зручні варіанти покупки: розстрочка, кредит, оплата частинами.

Здійснюючи покупку в роздрібному магазині ТТТ, ви стаєте учасником програми лояльності «Твій рахунок». Купуючи товари, ви отримуєте бонуси, які можна буде обміняти на майбутні покупки.

У магазині ТТТ ви зможете забрати товар, який замовили в інтернет-магазині. А кваліфіковані консультанти з задоволенням нададуть вашій увазі світові новинки техніки або допоможуть зробити покупку гаджета, який буде відповідати всім вашим вимогам і побажанням.