Kaiser

Kaiser – торгова марка великої побутової техніки зареєстрована в Німеччині на OLAN-Haushaltsgerate. Це дивовижне поєднання солідної якості та витончених дизайнерських рішень. Висока функціональність техніки забезпечує максимально зручний простір на кухні, наділяючи швидкістю і додатковим часом для виконання тих чи інших завдань.

Нагрівальні поверхні зчитують кількість води в посуді та самостійно регулюють температуру нагрівання, що дозволяє значно економити на використанні електроенергії й не дозволяє кулінарним ласощам підгоріти. А вбудовані однокамерні або двокамерні холодильники огорнуть свіжою турботою продукти харчування, забезпечуючи гарантоване збереження свіжості зелені, овочів, фруктів, м'ясних і рибних продуктів. Ну і звичайно ж корисний помічник – мікрохвильова піч. За допомогою кварцового грилю, системи гарячого повітря та дбайливого розморожування мікрохвильовка оперативно впорається з багатьма завданнями.

Посудомийні машини зроблені з міцної нержавіючої сталі, а система aquastop гарантує надійний захист і страховку від несподіваних, непотрібних ситуацій. Прекрасним бонусом є можливість одночасного завантаження до 14 комплектів посуду.

Якщо ваша мета організувати багатофункціональний простір на кухні й на довгі роки забути про ремонт або покупку нової побутової техніки – приходьте в магазин Kaiser! І ви приємно здивуєтеся широкому асортименту, надійності конструкцій, офіційній гарантії й наявності різних способів оплати.