Країна Мрій

«Країна Мрiй» — мережа найбільших та найсучасніших дитячих розважальних центрів в Україні. Основна місія компанії — «Щасливі діти — успішна країна». Наше основне завдання — створити ідеальний сімейний відпочинок з дітьми будь-якого віку.
На сьогоднішній день «Країна Мрій» це:
 – 11 дитячих розважальних центрів у 9 містах України – Києві, Чернівцях, Львові, Тернополі, Вінниці, Хмельницькому, Одесі, Луцьку та Житомирі
 – 6 років успішного розвитку на ринку
 – 16+ зон атракціонів у наших центрах
Маленькі та великі гості “Країни Мрій” мають змогу досхочу розважатися на різноманітних ігрових локаціях: великий лабіринт, басейн із кульками, поролоновими кубиками, ніндзя-парк, сучасна зона інтерактиву та віртуальної реальності.
“Країна Мрій” – ідеальна локація для проведення дитячих свят. Сімейний ресторан з різноманітною кухнею, власна кондитерська та команда запальних аніматорів зроблять будь-яке свято незабутнім. А турботливий менеджер допоможе із вибором страв та наповненням свята.
У «Країні Мрій» уважно ставляться до розвитку та розкриття творчих здібностей дітлахів. У «Творчій майстерні» усі бажаючі навчаються новому – малюють, ліплять, фантазують, навіть готують, і усе це під керівництвом досвідчених майстрів.