KFC

Kentucky Fried Chicken – міжнародна мережа ресторанів громадського харчування, скорочено KFC. Переклад назви компанії розкриває особливість ресторану «Смажене курча з Кентуккі». Головна роль в мережі швидкого обслуговування належить стравам, приготованим з курячого м’яса. Крила, ніжки, філе у фірмовій паніровці «11 трав», обсмажені в олії, не залишать байдужим жодного справжнього поціновувача швидкоїжі. Фірмовий рецепт Харланда Сандерса «11 трав» є відомою комерційною таємницею і не був запатентований, оскільки дозволяє зберегти рецепт як інтелектуальну власність.

Великі порції смаженої курки подаються в паперовому «відрі», яке стало відмінною рисою мережі з того часу, як воно було випущено в 1957 році. Бакет з куркою зручно брати в кіно, на прогулянки з великою компанією.

У меню ви знайдете лонгери, твістери, бургери, сендвічі, гострі курячі крильця, стріпси, chicken попкорн, салат «Цезар», картоплю фрі, шоколадні пончики, варену кукурудзу і багато іншого. Для маленьких відвідувачів у KFC розроблено спеціальне дитяче меню. З напоїв тут пропонують чай, капучино, лате, сік, розливне пиво і безалкогольні напої, вироблені, як правило, PepsiCo.

Всі продукти проходять постійний контроль якості, адже міжнародне визнання прийшло до компанії КФС завдяки надійності, гарантованій свіжості продуктів і унікальній рецептурі приготування.