SPORT CITY outlet

Національна мережа спортивних магазинів SPORT CITY у суботу 19 лютого 2022 р. провела урочисте відкриття найбільшого магазину OUTLET, який будь-коли відкривали.

Цей новий формат, що отримав назву SPORT CITY OUTLET, має багато можливостей. Мета рітейлера полягала в тому, щоб створити простір, куди відвідувачі приходять не лише купити кросівки, а й провести повний підбір тематичної екіпіровки з різноманітними знижками.

Магазин площею понад 500 квадратних метрів торгової площі розташований на другому поверсі у торговому центрі «Городок» у Києві. Десятки відомих брендів, ексклюзивно поєднаних в одному просторі, такі як: Adidas , Nike, Puma, Under Armour, Asics, Radder, Evoids, TNF, Jack Wolfskin, Arena, Columbia виділили в магазині спеціальними місцями для демонстрації нових продуктів. Колекції одягу, взуття та аксесуарів для всієї родини подобаються клієнтам через наявність пропозицій, які мають постійні знижки до 70% впродовж усього року.

Крім відділу взуття є місце, присвячене окремо білим кросівкам, і воно вміщує понад 50 пар взуття. Великий вибір курток та спортивних костюмів з першокласним сервісом співробітників до послуг клієнтів. Міні-магазин здоров’я продає спорядження для йоги та інші товари для здоров’я.
Ми просуваємо цінності занять спортом і здорового способу життя, сприяємо покращенню здоров’я нації і якості життя наших клієнтів. Прагнемо надихати людей досягати нових перемог і вершин.