Цитрус

Магазин Цитрус – це не просто відомий і успішний український рітейлер з продажу гаджетів і аксесуарів. Унікальний розважальний центр інноваційної техніки в оздобленні сучасного дизайну. У світі технічної магії все доступно і зрозуміло: інтерактивні зони віртуальної реальності, пристрій розумного будинку, неймовірний персональний електротранспорт, екшн-камери й квадрокоптера, фантастичні системи акустики й навушники, техніка для створення 3D зображень. Немислимий яскравий світ гаджетів відкриває свої двері й для дітей і дорослих, для любителів екстремального відпочинку і творців, для геймерів і домогосподарок, для бізнесменів і студентів. Позитивний і висококваліфікований персонал визначить потреби й супроводить в потрібну зону магазину.

Досліджуючи магазин Цитрус, вас потішать сервіси та додаткові послуги:

  • Цитрус Майстер – налаштування смартфонів і будь-якої техніки, яка вимагає професійного підходу.
  • Цитрус Прокат – оренда електротранспорту: гіробордів, скутерів, велосипедів і самокатів.
  • Цитрус Обмін – обмін старого гаджета на новий, попередньо оцінивши його.
  • Цитрус Академія – отримання базових знань щодо операційних систем, технологій мобільної фотографії, монтажу відео на смартфоні, робототехніці, і навіть в маркетингу.

Ціни не затьмарять чарівну картинку – в Цитрусі регулярно проходять вигідні акції й діють знижки. Приходьте, будемо раді додати яскравих гаджетів у ваше життя!