Городок
змінюється...

Новини та Акції

Візьміть участь в акції до свята 8-го березня і отримайте можливість виграти ПРИЗ!

Візьміть участь в акції до свята 8-го березня і отримайте можливість виграти ПРИЗ!

Реєстрація проходить за посиланням http://lnnk.in/akaV

Рекламно-маркетингова акція з розіграшом призів (далі «Рекламна акція») проводиться з метою привернення уваги споживачів до ТЦ «GODOK GALLERY» (м. Київ, пр-т Степана Бандери, буд. 23) і збільшення відвідуваності зазначеного Торгового центру.


ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

1. Строки і місце проведення Рекламної акції

1.1. Рекламна акція проводиться в приміщенні ТЦ «GORODOK GALLERY», який знаходиться за адресою: м Київ, проспект Степана Бандери, буд. 23.

1.2. Строк проведення акції з 12.02.2019р. до 08.03.2019р. включно.

1.3. Розіграш ПРИЗІВ буде проводитися 08.03.2019р. з 13:00 до 17:00 на території ТЦ "GORODOK GALLERY" (атріумна зона центрального входу).

1.4. Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінити час і строки проведення розіграшів, попередньо поінформувавши про таку зміну на сайті ТЦ "GORODOK GALLERY" (www.gorodok.ua).

2. Порядок реєстрації учасників Рекламної акції

2.1. Реєстрація учасників проводитиметься в визначені цими правила строки, при придбанні товарів на суму від 500,00 грн., у всіх магазинах ТЦ " GORODOK GALLERY"(крім Гіпермаркету), або на суму 1500,00 грн. у Гіпермаркеті «FOZZY».

2.2. Щоб стати учасником Рекламної акції покупцеві необхідно здійснити покупки, незалежно від кількості товарів в чеку, в одному з магазинів ТЦ «GORODOK GALLERY» (крім Гіпермаркету) на суму не менше 500.00 грн., або на суму 1500,00грн. у Гіпермаркеті «FOZZY», зареєструватись як учасник акції на сайті www.gorodok.ua шляхом заповнення анкети за спеціальною формою на вказаному сайті.

2.3. Реєстрація учасників розіграшу завершується 08.03.2019р. о 15:00

2.4. Зареєстрований учасник акції бере участь у розіграші, що проводиться в рамках Рекламної акції, за умови дотримання строків реєстрації, передбачених цими правилами.

2.5. Учасник Рекламної акції може зареєструвати для участі в акції необмежену кількість чеків магазинів та Гіпермаркету в ТЦ «GORODOK GALLERY».

2.6. Один чек може бути зареєстровано для участі в розіграші лише один раз. Повторна реєстрація одного і того ж самого чека забороняється.

3. Право на участь у Рекламній акції

3.1. Право на участь в розіграші в рамках Рекламній акції мають повнолітні зареєстровані учасники акції, які особисто присутні на розіграші, за наявності документу, який посвідчує його особу та оригіналу чеку, на підставі якого учасник зареєстрований.

3.2. У Рекламній акції не мають права брати участь неповнолітні, обмежено дієздатні, недієздатні особи.

3.3. Учасник втрачає право брати участь в Рекламній акції та у розіграші, в разі повернення товару, чек на придбання якого зареєстрований для участі акції.

3.4. У Рекламній акції забороняється брати участь співробітникам та представникам магазинів ТЦ «GORODOK GALLERY», клінінгових, охоронних і будь-яких інших організацій, причетних до проведення Рекламної акції, а також пов'язаними з ними особами та членами їх сімей.

3.5. Організатор Рекламної акції має право відмовити в реєстрації учаснику Рекламної акції в разі порушення ним правил проведення Рекламної акції, або в разі виникнення підозр у порушенні учасником правил проведення Рекламної акції.

4. Призи Рекламної акції

4.1. Призи Рекламної акції надаються партнерами «GORODOK GALLERY».

4.2. Під призами мається на увазі право покупки виграшу за 1,00грн в т.ч. ПДВ.

4.3. Виплата грошового еквіваленту вартості призу або заміна його іншим благом, заохоченням, тощо, не допускається.

4.4. В розіграші розігруються:

1. 2 путівки на курорт Буковель – право проживання на курорті Буковель в період з березня до серпня 2019 р., на загальну суму 16 000,00 грн. кожна путівка, в одному з готелів, визначених туроператорм, на вибір переможця.

2. Призи від магазину «АЛЛО»

3. Призи від Гіпермаркету «FOZZY»

4. Інші призи від наших партнерів.

5. Порядок проведення розіграшів

5.1. Розіграш призів проводиться серед учасників Рекламної акції, які присутні на розіграші, мають при собі оригінал чеку, та документ, який посвідчує особу.

5.2. Визначення учасників, які отримають право на отримання призу (далі - Переможці), здійснюється серед присутніх учасників акції шляхом випадкового вибору анкет учасника акції у лототроні.

5.3. Результати розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.

всі новини та акції

19 жовтня - JDM ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ!

Шановні, настає час офіційно закривати сезон!

Авжеж ніхто не перестає кататися та займатися своїми авто, але завершальний цьогорічний японо-авто-фест відбудеться вже за два тижні! Отож:

- 19 жовтня
- ТЦ “Городок Гелері” що на ст. м. Почайна у Києві.
- Як завжди старт о 13:00, як завжди будуть конкурси та голосування за найкращі авто.
А тепер про те, що не буде там, як завжд…

arrow-up
arrow-bottom