Городок
змінюється...

Новини та Акції

ТАКОГО ЩЕ НЕ БУЛО! НАЙБІЛЬШИЙ РОЗІГРАШ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ GORODOK GALLERY

ТАКОГО ЩЕ НЕ БУЛО! НАЙБІЛЬШИЙ РОЗІГРАШ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ GORODOK GALLERY

Беріть участь у святковому розіграші до гучного відкриття оновленого Торгівельного центру!

Ми приготували для вас 3 незабутні подорожі, а також понад 1 000 інших призів та подарунків. Шанс виграти є у кожного, треба лише зробити декілька кроків:

1. Купуйте товари в будь-якому магазині Gorodok Gallery одним чеком на суму понад 500 грн

2. Купуйте товари в гіпермаркеті Fozzy одним чеком на суму понад 1500 грн

3. Реєструйтесь на сайті за цим посиланням http://bit.ly/Gorodok_Gallery
4. 15 грудня приходьте на святкове відкриття та розіграш.

Розіграш відбудеться 15 грудня в Gorodok Gallery за адресою: просп.С.Бандери, 23, м.Почайна.
Долучайтесь!

! Акція триватиме з 15 листопада 10:00 до 15 грудня 17:00
У розіграші участь беруть лише чеки на товари, які були придбані в період з 15.11 по 15.12 включно


ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

1. Строки і місце проведення Рекламної акції

1.1. Рекламна акція проводиться в приміщенні ТЦ «GORODOK GALLERY», який знаходиться за адресою: м Київ, проспект Степана Бандери, буд. 23.

1.2. Строк проведення акції з 15.11.2018р. до 15.12.2018р. включно.

1.3. Розіграш призів буде проводитися 15.12.2018р. з 13:00 до 19:00 15.12.2018р. на території ТЦ " GORODOK GALLERY" (атріумна зона центрального входу).

1.4. Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінити час і строки проведення розіграшів, попередньо поінформувавши про таку зміну на сайті ТЦ " GORODOK GALLERY " (www.gorodok.ua).

2. Порядок реєстрації учасників Рекламної акції

2.1. Реєстрація учасників проводитиметься протягом строку проведення акції (з 15.11.2018р. до 13-00 15.12.2018р.) , при придбанні товарів на суму від 500,00 грн., у всіх магазинах ТЦ " GORODOK GALLERY", при придбанні товарів на суму від 1500 грн у гіпермаркеті "Fozzy".

2.2. Щоб стати учасником Рекламної акції покупцеві необхідно протягом строку проведення акції (з 15.11.2018р. до 13-00 15.12.2018р.) здійснити покупки в одному з магазинів ТЦ «GORODOK GALLERY» на суму не менш ніж 500.00 грн або у гіпермаркеті "Fozzy" на суму не менш ніж 1500 грн (не залежно від кількості товарів в чеку) та зареєструватись як учасник акції на сайті www.gorodok.ua шляхом заповнення анкети за посиланням http://bit.ly/Gorodok_Gallery

2.3. Реєстрація учасником акції дає йому право взяти участь у розіграші призів, за умови дотримання правил проведення Рекламної акції.

2.4. Реєстрація учасників розіграшу завершується 15.12.2018р. з 17:00

2.5. Зареєстрований учасника акції бере участь у розіграші, що проводиться в рамках Рекламної акції, за умови дотримання строків реєстрації, передбачених цими правилами

2.6. Учасник Рекламної акції може зареєструвати для участі в акції необмежену кількість чеків магазинів ТЦ «GORODOK GALLERY» на суму не менше 500,00 грн. або гіпермаркету "Fozzy" на суму не менш, ніж 1500 грн кожен.

2.7. Один чек може бути зареєстровано для участі в розіграші лише один раз. Повторна реєстрація на підставі одного і того ж самого чека забороняється.

3. Право на участь Рекламній акції

3.1. Право на участь в розіграші в рамках Рекламній акції мають повнолітні зареєстровані учасники акції, які особисто присутні на розіграші, за наявності документу, який посвідчує його особу (паспорт або водійське посвідчення) та оригіналу чеку, на підставі якого учасник зареєстрований.

3.2. Учасник втрачає право брати участь в Рекламній акції та у розіграші, в разі повернення товару, чек на придбання якого зареєстрований для участі акції.

3.3. У Рекламній акції не мають права брати участь неповнолітні, обмежено дієздатні, недієздатні особи.

3.4. У Рекламній акції забороняється брати участь співробітникам та представникам магазинів ТЦ "GORODOK GALLERY", гіпермаркету "Fozzy", клінінгових, охоронних і будь-яких інших організацій, причетних до проведення Рекламної акції, а також пов'язаними з ними особами та членами їх сімей.

3.5. Організатор Рекламної акції має право відмовити в реєстрації учаснику Рекламної акції в разі порушення ним правил проведення Рекламної акції, або в разі виникнення підозр у порушенні учасником правил проведення Рекламної акції.

4. Призи Рекламної акції

4.1. Призи Рекламної акції надаються партнерами ТЦ «GORODOK GALLERY».

4.2. Під призами мається на увазі право покупки виграшу за 1,00грн в т.ч. ПДВ.

4.3. В розіграші розігруються призи, що включають:

1. Тур в Єгипет на 2-х дорослих осіб з 12.01.2019р. по 19.01.2019р. (7 ночей), готель Nubian hotel 5* Шарм Ель Шейх (обов’язкова наявності закордонного паспорту, дійсного не менше 6 місяців після повернення з туру). Дати та строк відпочинку можуть бути змінені туроператором.

2. Два Сертифікати на дві особи кожен, на проживання на гірськолижному курорті Буковель в одному з готелей, представлених на сайті www.bukovel.com, за вибором переможця, в період з 16 січня 2019р. до 31 березня 2019р. (за виключенням періоду з 06.03.2018р. по 10.03.2018р.).

Сертифікат діє до 31 березня 2019 року. Сертифікат іменний, обміну на кошти не підлягає. Дати відпочинку погоджуються та бронюються через оператора ТОВ «Бест Бай» в готелі «Буковель». Під час реєстрації заїзду необхідно пред'явити паспорт або права водія. Умови проживання та знаходження на гірськолижному курорту «Буковель» згідно загальних правил курорту. Більш детальні умови за тел.: 044 377 5240.

3. Інші призи

4.4. Виплата грошового еквіваленту вартості призу або заміна його іншим благом, заохоченням, тощо не допускається.

4.5. Організатор Рекламної акції має право змінити кількість або склад призів, що розігруються, попередньо поінформувавши про таку зміну на сайті ТЦ «GORODOK GALLERY» (www.gorodok.ua).

5. Порядок проведення розіграшів

5.1. Розіграш призів проводиться серед учасників Рекламної акції, які мають при собі документ, який посвідчує особу (паспорт, водійське посвідчення) та оригінал чеку.

5.2. Визначенняучасників, які отримають право на отримання призу (далі - Переможці), здійснюється серед присутніх учасників акції шляхом випадкового вибору даних учасника акції у лототроні.


Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінювати дату, час і умови Рекламної акції, попередньо повідомивши про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ "GORODOK GALLERY" (www.gorodok.ua).

Організатор Рекламної акції не несе відповідальності за не проведення Рекламної акції в разі повідомлення про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ "GORODOK GALLERY" (www.gorodok.ua), або в разі настання обставин непереборної сили.

Організатор не несе відповідальність за: не ознайомлення з даними Правилами розіграшу; не ознайомлення з фондом призів і умовами їх отримання; не можливість отримання призів розіграшу відповідними Переможцями розіграшу у зв’язку з відсутністю документу, який посвідчує особу та оригіналу чеку, на підставі якого учасник зареєстрований.

Беручи участь у рекламній акції, кожен учасник тим самим підтверджує свою однозначну згоду на використання наданої персональної інформації організатором з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання призу, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Факт заповнення анкети на участь в розіграші учасника Рекламної акції на сайті означає повну згоду учасника з усіма правилами проведення Рекламної акції, а також згоду на використання, зберігання і обробку їх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», з маркетинговими, а також іншими цілями, що не суперечать чинному законодавству України (у тому числі шляхом їх передачі третім особам).

Організатор Рекламної акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої в процесі проведення Рекламної акції інформації, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, захисту персональних даних. Надання інформації іншим особам можливе лише на підставах і в порядку, визначеному чинним законодавством України.

Всі результати Рекламної акції є остаточними і оскарженню не підлягають.


всі новини та акції

19 жовтня - JDM ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ!

Шановні, настає час офіційно закривати сезон!

Авжеж ніхто не перестає кататися та займатися своїми авто, але завершальний цьогорічний японо-авто-фест відбудеться вже за два тижні! Отож:

- 19 жовтня
- ТЦ “Городок Гелері” що на ст. м. Почайна у Києві.
- Як завжди старт о 13:00, як завжди будуть конкурси та голосування за найкращі авто.
А тепер про те, що не буде там, як завжд…

arrow-up
arrow-bottom