Городок
змінюється...

Новини та Акції

Святкуйте день народження Gorodok Gallery та вигравайте призи!

Святкуйте день народження Gorodok Gallery та вигравайте призи!

Цієї осені Gorodok Gallery виповнюється 15 років і кожен з вас має нагоду прийняти участь у розіграші корисних призів.
Ось прості умови, які треба виконати, щоб стати учасником конкурсу:
1. Завітати до Gorodok Gallery з 13 по 23 вересня.
2. Зробити фото біля LED-сходів, що на першому поверсі торговельного центру.
3. Розмістити вашу світлину на своїй сторінці у соцмережі Facebook.
4. Відмітити в публікації торговельний центр @ТЦGorodokGallery.

Вже 24 вересня зі всіх фото буде обрано щасливого переможця за допомогою системи RandomOrg, який отримає пилосос DeLonghi XLR 32.
А фото, що набере найбільшу кількість лайків, теж не залишиться без уваги. Автор чи авторка популярної світлини отримає смартфон Samsung J5 2017 року . Проголосувати за фото може кожен з вас на сторінці Facebook. Всі фото будуть зібрані в окремий альбом.

Додаткові умови: ваша особиста сторінка у соцмережі має бути відкритою для того, щоб ми могли побачити ваше фото та додати його в альбом. Ви можете робити необмежену кількість фото. Результати розіграшу буде опубліковано 24 вересня на офіційній сторінці Gorodok Gallery у Facebook.Facebook: ТЦ Gorodok Gallery

Instagram: gorodok_gallery


Місце проведення - ТЦ «GORODOK GALLERY», м Київ, проспект Степана Бандери, буд. 23.

Строк проведення акції з 13. до 24 вересня 2018 р включно

Організатор рекламної акції залишає за собою право змінити час і строки проведення акції, попередньо поінформувавши про таку зміну на сайті ТЦ " GORODOK GALLERY " (www.gorodok.ua)

У Рекламній акції не мають права брати участь неповнолітні, обмежено дієздатні, недієздатні особи.

У Рекламній акції забороняється брати участь співробітникам та представникам магазинів ТЦ «GORODOK GALLERY», клінінгових, охоронних і будь-яких інших організацій, причетних до проведення Рекламної акції, а також пов'язаними з ними особами та членами їх сімей.

Під призами мається на увазі право покупки виграшу за 1,00грн в т.ч. ПДВ.

Виплата грошового еквіваленту вартості призу або заміна його іншим благом, заохоченням тощо не допускається.

Вручення призу відбувається протягом двох тижнів з дня оголошення результатів рекламної акції за особистою присутністю переможця.

Організатор Рекламної акції не несе відповідальності за не проведення рекламної акції в разі повідомлення про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ "GORODOK GALLERY" (www.gorodok.ua), або в разі настання обставин непереборної сили.

Організатор не несе відповідальність за: не ознайомлення з даними правилами розіграшу; не ознайомлення з фондом призів і умовами їх отримання; не можливість отримання призів розіграшу відповідними переможцями розіграшу.

Беручи участь у рекламній акції, кожен учасник тим самим підтверджує свою однозначну згоду на використання створених в процесі участі в акції своїх фотографій та/або фотографій зі своїм зображенням, наданої персональної інформації організатором з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання призу, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Всі результати Рекламної акції є остаточними і оскарженню не підлягають.

всі новини та акції

19 жовтня - JDM ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ!

Шановні, настає час офіційно закривати сезон!

Авжеж ніхто не перестає кататися та займатися своїми авто, але завершальний цьогорічний японо-авто-фест відбудеться вже за два тижні! Отож:

- 19 жовтня
- ТЦ “Городок Гелері” що на ст. м. Почайна у Києві.
- Як завжди старт о 13:00, як завжди будуть конкурси та голосування за найкращі авто.
А тепер про те, що не буде там, як завжд…

arrow-up
arrow-bottom