Городок
змінюється...

Новини та Акції

Святкуйте день народження Gorodok Gallery та вигравайте призи!

Святкуйте день народження Gorodok Gallery та вигравайте призи!

Цієї осені Gorodok Gallery виповнюється 15 років і кожен з вас має нагоду прийняти участь у розіграші корисних призів.
Ось прості умови, які треба виконати, щоб стати учасником конкурсу:
1. Завітати до Gorodok Gallery з 13 по 23 вересня.
2. Зробити фото біля LED-сходів, що на першому поверсі торговельного центру.
3. Розмістити вашу світлину на своїй сторінці у соцмережі Facebook.
4. Відмітити в публікації торговельний центр @ТЦGorodokGallery.

Вже 24 вересня зі всіх фото буде обрано щасливого переможця за допомогою системи RandomOrg, який отримає пилосос DeLonghi XLR 32.
А фото, що набере найбільшу кількість лайків, теж не залишиться без уваги. Автор чи авторка популярної світлини отримає смартфон Samsung J5 2017 року . Проголосувати за фото може кожен з вас на сторінці Facebook. Всі фото будуть зібрані в окремий альбом.

Додаткові умови: ваша особиста сторінка у соцмережі має бути відкритою для того, щоб ми могли побачити ваше фото та додати його в альбом. Ви можете робити необмежену кількість фото. Результати розіграшу буде опубліковано 24 вересня на офіційній сторінці Gorodok Gallery у Facebook.Facebook: ТЦ Gorodok Gallery

Instagram: gorodok_gallery


Місце проведення - ТЦ «GORODOK GALLERY», м Київ, проспект Степана Бандери, буд. 23.

Строк проведення акції з 13. до 24 вересня 2018 р включно

Організатор рекламної акції залишає за собою право змінити час і строки проведення акції, попередньо поінформувавши про таку зміну на сайті ТЦ " GORODOK GALLERY " (www.gorodok.ua)

У Рекламній акції не мають права брати участь неповнолітні, обмежено дієздатні, недієздатні особи.

У Рекламній акції забороняється брати участь співробітникам та представникам магазинів ТЦ «GORODOK GALLERY», клінінгових, охоронних і будь-яких інших організацій, причетних до проведення Рекламної акції, а також пов'язаними з ними особами та членами їх сімей.

Під призами мається на увазі право покупки виграшу за 1,00грн в т.ч. ПДВ.

Виплата грошового еквіваленту вартості призу або заміна його іншим благом, заохоченням тощо не допускається.

Вручення призу відбувається протягом двох тижнів з дня оголошення результатів рекламної акції за особистою присутністю переможця.

Організатор Рекламної акції не несе відповідальності за не проведення рекламної акції в разі повідомлення про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ "GORODOK GALLERY" (www.gorodok.ua), або в разі настання обставин непереборної сили.

Організатор не несе відповідальність за: не ознайомлення з даними правилами розіграшу; не ознайомлення з фондом призів і умовами їх отримання; не можливість отримання призів розіграшу відповідними переможцями розіграшу.

Беручи участь у рекламній акції, кожен учасник тим самим підтверджує свою однозначну згоду на використання створених в процесі участі в акції своїх фотографій та/або фотографій зі своїм зображенням, наданої персональної інформації організатором з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання призу, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Всі результати Рекламної акції є остаточними і оскарженню не підлягають.

всі новини та акції

An official statement of Gorodok Gallery shopping mall

On February 16, 2019 at 13.30, unknown attackers launched a hacker attack on the media screen management system in the Gorodok Gallery shopping mall. As a result, for several minutes intruders seized the control of the image, broadcast on the LED ladder. The hacker attack lasted for several minutes, then system was cut off from the power supply, and the provocative image on the LED ladder disap…

arrow-up
arrow-bottom