Городок
змінюється...

Новини та Акції

Нова колекція модних італійських товарів аксесуарної групи сезону осінь-зима 2019-2020 надійшла в магазин «МІСТЕР ВОЛЛЕТ»

Нова колекція модних італійських товарів аксесуарної групи сезону осінь-зима 2019-2020 надійшла в магазин «МІСТЕР ВОЛЛЕТ»

У магазин «МІСТЕР ВОЛЛЕТ» надійшла нова осінньо-зимова колекція італійського бренду Tony Perotti, котра представлена вишуканими, елегантними моделями. При розробці статусної продукції італійськими дизайнерами враховувався цілий ряд технічних вимог, що відповідають сучасним трендам. Окрім цього, для виробів використовується якісна шкіра бика. Всі товари колекції від Tony Perotti здатні задовольнити запити найвимогливіших покупців, поєднуючи в собі високоякісні натуральні матеріали і модний дизайн.

Завдяки широкому модельному ряду і аксесуарним групам можна підібрати повний комплект від Tony Perotti, що складатиметься з сумок і портфелів, портмоне і монетниць, визитниць і картхолдерів, ременів і рукавичок, обкладинок для паспортів і документів в одному стилі і колірній гамі.
«МІСТЕР ВОЛЛЕТ» розуміє, що необхідно статусному клієнту.


Чекаємо вас за покупками в магазинах «МІСТЕР ВОЛЛЕТ» за адресою:
пр. Степана Бандери, 23а
2 поверх ТЦ Gorodok Gallery
Станція метро «Почайна»


З особливою радістю і увагою, позитивними порадами і професійними консультаціями ми готові завжди допомогти вам, любі друзі, в нашому інтернет-магазині, познайомивши з модними новинками товарів аксесуарної групи.
Для того, щоб бути завжди стильними та розбиратися в трендах і брендах,
підписуйтесь на наш youtube канал.
Дорогі наші покупці, хочемо нагадати, що ми йдемо в ногу з часом, і у нас є аккаунт в Instagram, а також в Facebook.
Крім цього, запрошуємо вас підписатися на наш Telegram.

всі новини та акції

Виставка заслуженого художника України Юрія Нагулко

ТЦ «Gorodok Gallery» обожнює підтримувати творчі ініціативи талановитих українців! Особливо тих, хто майстерно володіє магією полотна та фарб з пензлем, за допомогою яких розкриває сенс того, що зветься суто українським.