Городок
змінюється...

Новини та Акції

Нова колекція модних італійських товарів аксесуарної групи сезону осінь-зима 2019-2020 надійшла в магазин «МІСТЕР ВОЛЛЕТ»

Нова колекція модних італійських товарів аксесуарної групи сезону осінь-зима 2019-2020 надійшла в магазин «МІСТЕР ВОЛЛЕТ»

У магазин «МІСТЕР ВОЛЛЕТ» надійшла нова осінньо-зимова колекція італійського бренду Tony Perotti, котра представлена вишуканими, елегантними моделями. При розробці статусної продукції італійськими дизайнерами враховувався цілий ряд технічних вимог, що відповідають сучасним трендам. Окрім цього, для виробів використовується якісна шкіра бика. Всі товари колекції від Tony Perotti здатні задовольнити запити найвимогливіших покупців, поєднуючи в собі високоякісні натуральні матеріали і модний дизайн.

Завдяки широкому модельному ряду і аксесуарним групам можна підібрати повний комплект від Tony Perotti, що складатиметься з сумок і портфелів, портмоне і монетниць, визитниць і картхолдерів, ременів і рукавичок, обкладинок для паспортів і документів в одному стилі і колірній гамі.
«МІСТЕР ВОЛЛЕТ» розуміє, що необхідно статусному клієнту.


Чекаємо вас за покупками в магазинах «МІСТЕР ВОЛЛЕТ» за адресою:
пр. Степана Бандери, 23а
2 поверх ТЦ Gorodok Gallery
Станція метро «Почайна»


З особливою радістю і увагою, позитивними порадами і професійними консультаціями ми готові завжди допомогти вам, любі друзі, в нашому інтернет-магазині, познайомивши з модними новинками товарів аксесуарної групи.
Для того, щоб бути завжди стильними та розбиратися в трендах і брендах,
підписуйтесь на наш youtube канал.
Дорогі наші покупці, хочемо нагадати, що ми йдемо в ногу з часом, і у нас є аккаунт в Instagram, а також в Facebook.
Крім цього, запрошуємо вас підписатися на наш Telegram.

всі новини та акції

​Друзі!


Поспішаємо повідомити, що в зв’язку з прийняттям рішення уповноважених органів щодо заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції з 17.03.2020 року діяльність Торгового центру Gorodok Gallery
обмежено, з урахуванням виключень, які на сьогоднішній день стосуються дозволу працювати закладам, що здійснюють торгівлю продуктами харчування, засобами гігієни, лік…