26 квітня в столичному КВЦ «Парковий» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Національної Премії України «RetailAwards». У номінації «Малий торговий центр Києва» перемогу здобув Торговий центр «Городок».

Престижна премія RetailAwards «Вибір споживача» була заснована в 2011 році для стимулювання роздрібних мереж до покращення рівня обслуговування та якості послуг, а також підвищенню конкурентоспроможності на національній і світовій арені. RetailAwards успішно проводиться вже протягом чотирьох років. Переможець визначається за результатами масштабного дослідження, яке проводить відома міжнародна компанія TNS. В якості незалежного консультанта з підрахунком голосів виступила одна з найбільших у світі аудиторських компаній – PWC.

Лого победителям+названия-54

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81 Warning: file_get_contents(http://topsale4you.rocks/HO/link/getlink13.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81