Городок
меняется

Новости и акции

Официальное обращение ТЦ "Городок Геллери" относительно хакерской атаки

Официальное обращение ТЦ "Городок Геллери" относительно хакерской атаки

О 13.30 в суботу 16 лютого 2019 року, невідомі зловмисники вчинили хакерську атаку на систему управління медійними екранами в ТЦ «Gorodok Gallery». У результаті контроль за зображенням, що транслюється на LED-сходах, на кілька хвилин був захоплений зловмисниками. Хакерська атака тривала кілька хвилин, після чого система була відключена від електроживлення, і провокаційне зображення на LED-сходах зникло. Охоронець торгового центру помітив підозрілу активність на сходах і оперативно вчинив всі необхідні дії, щоб відключити LED-сходи від електропостачання. Інцидент був знятий на мобільний телефон одним з відвідувачів. Решта відвідувачів торгового центру була зайнята своєю основною справою, заради якої вона прийшла в ТЦ «Gorodok Gallery» - покупками. Провокаційне зображення на LED-сходах на момент його появи знаходилося в зоні видимості всього кількох людей, а потім зникло. Охоронець першим помітив хакерську атаку і оперативно діяв відразу в кількох напрямках: діяв відповідно до інструкцій з безпеки й одночасно контролював ситуацію в торговому залі.

Ми розраховуємо, що отримаємо відповідь на питання «чому зловмисники вибрали саме наш торговий центр» від правоохоронних органів, які наразі займаються розслідуванням інциденту. На даний момент для нас зрозуміло тільки одне: наш торговий центр має унікальні LED-сходи, які, на жаль, виявилися ціллю для вчинення протиправних дій. Позиція керівництва ТЦ «Gorodok Gallery» полягає в тому, щоб якомога швидше знайти і притягнути до відповідальності осіб, які вчинили хакерську атаку. Ми тісно співпрацюємо з правоохоронними органами та виявляємо повне сприяння слідству. Наразі з боку правоохоронних органів проведені всі необхідні процесуальні дії, подано заяву про інцидент, ведеться слідча робота. Камери ТЦ «Gorodok Gallery» зафіксували підозрюваних, проте ці матеріали передані слідчим органам в рамках розслідування інциденту. Слідчі органи розбираються в причинах злому системи управління медійними екранами. Зі свого боку, ТЦ «Gorodok Gallery» вже займається посиленням заходів безпеки, зокрема в частині медійних носіїв, розташованих в торговому центрі.

все новости и акции

Черная пятница приближается!

29 ноября в нашем торговом центре вас ждут скидки до -70%. Наши магазины-партнеры Столичная Ювелирная Фабрика, Секунда, Ювелирная Карта, brabrabra G-Outlet, ESOTIQ и другие готовят для вас массу сюрпризов.

До встречи на выгодном шопинге!

arrow-up
arrow-bottom