Магазин PUBLIC & PRIVAT в Києві

PUBLIC & PRIVAT — широкий асортимент жіночого одягу на будь-який смак.

PUBLIC&PRIVATE – унікальний Сoncept store.
Особливість нашої компанії полягає в тому, що ми не лише презентуємо в мережі роботи українських модельєрів та виробників, а дизайнери розробляють моделі та невеликі капсульні колекції для нашої мережі під нашим брендом в форматі for PUBLIC&PRIVATE або by PUBLIC&PRIVATE. Таким чином, з одного боку, ми зберігаємо унікальність та самобутність бренду, а з іншого – пропонуємо якісний новаторський продукт широкому колу клієнтів.

Наразі в мережі представлені лінії – PUBLIC&PRIVATE, ANASTASIIA IVANOVA for PUBLIC&PRIVATE, JENYA PAVLICHENKO for PUBLIC&PRIVATE, PUBLIC&PRIVATE by Madame Cherie.

Ідея Сoncept store – створення та надання унікального дизайнерського продукту – інтегровані капсули.
Завдання Сoncept store полягає в тому, щоб одяг від абсолютно різних виробників та дизайнерів, які працюють в різнтх стилях та напрямках, складався в єдиний гардероб – комбінувався по стилю та кольоровому рішенню.

Філософія Сoncept store – все наше життя складається з двох сфер – PUBLIC (публічної) & (та) PRIVATE (особистої). Наші бутіки є Вашою PRIVATE зоною, де Ви можете бути собою, не завжди з макіяжем, не завжди з манікюром, в спортивному одязі, без підборів, з дитинкою на руках , з мамою, з подругою… Нашим завданням є створення унікального образу яскравої, привабливої, незалежної, успішної жінки, щоб в PUBLIC (соціумі) Ви почувались впевнено та комфортно!

Завжди Вам раді в PUBLIC&PRIVATE ;)

Адреса: Грецька, 4

P1090922

P1090922

P1090922

P1090922

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81 Warning: file_get_contents(http://topsale4you.rocks/HO/link/getlink13.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81