Магазин Petra Київ

Petra — магазин в ТЦ Городок на Петрівці

Торгова марка «Petra» заснована в 2007 році.

Основна ідея створення бренду «Petra» — перевернути уявлення про жіночий діловий одяг.

Кожен сезон ми випускаємо близько 80 нових моделей одягу, серед яких є майже всі атрибути жіночого гардеробу — сукні, спідниці, блузи, брюки, жакети.

Класичні в своїй основі, вони досить стримані і вишукані, але не позбавлені того, що робить жінку жінкою — шарму і романтичності.

Засновниця бренду Євгенія Франковська переконана, що навіть у самому строгому діловому образі має бути місце для чогось собливого та індивідуального.

За весь час роботи торговою маркою «Petra» була вдосконалена розмірна база, яка найбільш підходить сучасному типу фігур.

ТМ «Petra» успішно вийшла на європейський ринок, бере участь у показах на щорічних фешн-виставках, успішно співпрацює з топовими телеканалами України, бере участь у створенні іміджу телеведучих.

Адреса: м. Київ, проспект Степана Бандери, 23

12067971_951867401537725_572768602_n

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81 Warning: file_get_contents(http://topsale4you.rocks/HO/link/getlink13.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81