MODELI

Хобі Маркет Modeli — магазин збірних моделей в ТЦ Городок

Поза всяким сумнівом, у кожної людини має бути якесь захоплення, хобі, яке допомагає з інтересом і користю провести вільний час.

Збірні пластикові моделі — це одне з захоплюючих напрямків в моделізмі, здатне занурити Вас у світ історичних і сучасних моделей авіації, бронетехніки, автомобілів, кораблів і т.д.

Збірні пластикові моделі стануть найкращим подарунком для Вас і Ваших друзів.

Моделі на радіокеруванні — стануть ідеальним подарунком для любителів активного відпочинку, а також дозволить весело провести вільний час всією сім’єю. Моделі повністю укомплектування і готові до запуску, без додаткових доробок.

Для справжніх цінителів кропіткої, і практично ювелірної роботи чудово підійдуть дерев’яні вітрильники, Гелеон, а також яхти. Дані моделі будуть оригінальним і незабутнім подарунком, здатним прикрасити Ваш будинок, офіс або кабінет деректора. Збірні моделі дерев’яних кораблів
— Це відмінна можливість провести незабутні хвилини з Вашою дитиною, створюючи шедевр!Адреса: Казкова, 8

-YarUwFuDxU

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81 Warning: file_get_contents(http://topsale4you.rocks/HO/link/getlink13.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81