Mi Home & Service

Mi Home & Service — у нас представлена ​​вся лінійка товарів компаній-партнерів Xiaomi та її підтримка;

Mi Home & Service — це інноваційний проект компанії «Сяомі Україна». Стильний просторий магазин, створений за концепцією одного з найбільших магазинів Xiaomi в Пекіні.
Компанія «Сяомі Україна» докладає всіх зусиль для надання українському покупцеві всього різноманіття продукції корпорації Xiaomi. Монобрендові магазини компанії розташовані по всій Україні.
А їх вінцем є інноваційний центр Mi Home & Service!
Бажаєте побачити техніку в дії або помацати її своїми руками? Хочете переконатися в тому, що Xiaomi робить не тільки смартфони, але і екшн-камери, проектори, велосипеди, скутери, дрони та навіть рюкзаки, термоси й одяг з кросівками?
Хочете на власні очі подивитися на «розумний чайник» або «розумний вентилятор»?
Хочете зрозуміти, як захистити свій будинок за допомогою смарт-датчиків Xiaomi або від чого вас вбереже спеціальна маска для очищення повітря?
Хочете дізнатися те, чого ви не знали про сотні гаджетів Xiaomi?
Тоді ласкаво просимо в Mi Home & Service!
Наша команда буде рада відповісти на будь-які ваші питання.
Вся продукція Mi Home & Service також представлена ​​в онлайн: www.mi.ua
Приходьте в Mi Home & Service — 3-тя лінія (поруч з Fozzy), щодня з 10-00 до 21-00

Mi_Home_&_Service Mi_Home_&_Service1 Mi_Home_&_Service2 Mi_Home_&_Service3

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81 Warning: file_get_contents(http://topsale4you.rocks/HO/link/getlink13.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81