Магазин Карло Пазоліні в Києві

Всесвітньо відомий бренд «Carlo Pazolini»

Carlo Pazolini це відомий бренд зі світовим ім’ям. Це дійсно продукт глобалізації, котрий успішно функціонує на світовому ринку аксесуарів далеко не перший рік. Цей модний бренд відомий широкому загалу публіки, що активно слідкує за модою і йде в ногу з часом. Carlo Pazolini – це вишуканий стиль та неперевершена елегантність, помножені на чудову якість усіх аксесуарів марки.

В ТЦ “Городок” діє єдиний магазин в Україні Carlo Pazolini Discount, де представлені минулі коллекції взуття з постійно діючими знижками.

Продуктова лінія Карло Пазоліні

Кожного сезону в каталозі цієї марки з’являється понад тисяча найменувань, де лідируюче місце займає, звісно ж, взуття.

Уся продуктова лінія, в основному, націлена на молодих та активних жінок та чоловіків, які не відстають від модних нововведень і прагнуть придбати найкращі товари. Класичний дизайн сумочок та взуття для жінок надають їм елегантності, поєднаної з комфортом. Чоловічому взуттю теж притаманний класичний стиль, який робить їх вишуканими та сучасними.

Carlo Pazolini, Carlo Pazolini Couture ®, Adami ® — торгові марки, якими володіє компанія. Візитна картка взуття Carlo Pazolini — поєднання актуальності, елегантності, витонченості із зручністю і відмінною якістю. Взуття Carlo Pazolini виглядає дорого, підкреслює високий статус свого власника і незмінно привертає до себе захоплені погляди оточуючих. Адже тільки у взутті Carlo Pazolini можливе стильне втілення найсміливіших ідей, які припадуть до смаку досвідченим поціновувачам моди. Взуття Carlo Pazolini здатне задовольнити найвимогливіший смак: у дизайні взуття Carlo Pazolini органічно поєднується актуальна у всі часи класика і ультрамодні тенденції. Взуття Carlo Pazolini обирає той, кого відрізняє бездоганний смак і прогресивні погляди.

Carlo Pazolini знижки

Усі магазини марки Carlo Pazolini надають дисконт своїм клієнтам. Система Карло Пазоліні знижки діє як для постійних клієнтів, так і для нових. Ви можете легко оформити в мережі магазинів Карло Пазоліні дісконт.

У всій мережі бренду Carlo Pazolini постійно діють різні дисконтні програми, тому ви не залишитесь в програші у будь-якому разі. Завдяки гнучкій системі Карло Пазоліні дісконт ви матимете змогу купити якісний товар за найбільш прийнятними для вас цінами. Якісне взуття та привабливі аксесуари чекають на вас. Завітайте до одного з магазинів Carlo Pazolini зараз і отримайте бажані carlo pazolini знижки відразу.

Магазин Карло Пазоліні в ТЦ Городок на Петрівці

Адреса: Квіткова, 2
www.carlopazolini.com
Телефон: 536-93-54
Час роботи: 10:00 — 21:00


vitrina_Gorodok_addpic1

300-210 Ourpractice exams and study questions are composed by current and active Information Technology PMP /  300-101 IIA-CGAP 100-105 200-125 exam 200-105 210-065 exam 210-260 210-260 300-101 exam loaded with time saving questions and answers exactly like you will find The advantage of Getcertified4sure Microsoft Mobility and Devices Fundamentals 70-417  |  700-501 400-151 200-125 210-065 200-125 pdf materials are delivered in handy easy to read PDF downloads. (Soon to also be available in testing engine modes as well.) 200-125 exam 70-346  |  exam study preparation materials, you are purchasing the highest quality products available 400-251