Магазин Глорія Джинс в Києві

«Глорія Джинс» (Gloria Jeans) — найбільший і відомий виробник одягу в Україні та Росії. Компанія самостійно розробляє, виробляє і реалізує модний, високоякісний одяг, взуття та аксесуари під брендами Gloria Jeans і Gee Jay.

Щороку «Глорія Джинс» (Gloria Jeans) робить тільки кращі пропозиції своїм покупцям, проводить в магазинах різні акції і розпродажі зі знижками до 70 відсотків.

Роздрібна мережа компанії постійно зростає. Зараз на території України і Росії працюють більше ніж 600 фірмових магазинів «Глорія Джинс», і їх кількість постійно зростає.

Магазин Глорія Джинс в ТЦ Городок

Завітайте до магазину Gloria Jeans (Глорія Джинс) в ТЦ Городок на Петрівці (Київ), де Ви зможете обрати чудові стильні речі за гарними цінами!

Адреса: м. Київ, проспект Степана Бандери, 23
тел. 500 19 21
Магазин Глорія Джинс в ТЦ Городок фото

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81 Warning: file_get_contents(http://topsale4you.rocks/HO/link/getlink13.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81