COMA

На сьогоднішній день магазин ексклюзивно представляє колекції всесвітньо відомих торгових марок: ALBERTO FABIANI, PUNTO, COMA, GIANFRANCO FERRE, VERRY, KARL LAGERFELD, MANAKAS, MANZARI.
Марка СOMA існує на ринку більше 15 років і завоювала лідируючі позиції в індустрії модного одягу та аксесуарів з натуральної шкіри і хутра. Гармонія моди і стилю у виробах досягається стараннями провідних сучасних дизайнерів, що використовують індивідуальний підхід при виборі тканини, шкіри та хутра, якісних технологій виготовлення та пошиття одягу. Прийнятна ціна і найвища якість є запорукою успішного діалогу з клієнтом.

Адреса: Весняна, 1
тел.: 537 — 67 — 34

Coma_main

25

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81 Warning: file_get_contents(http://topsale4you.rocks/HO/link/getlink13.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81