ПУЗАТА ХАТА Київ

Ресторан Пузата Хата в Києві в ТЦ Городок

«Пузата хата» — найбільша мережа колоритних ресторанів національної кухні в Києві та у великих містах України. Концепція бренду досить лаконічна й оригінальна — затишний заклад з неординарним інтер’єром, барвистою і різноманітною національною кухнею, демократичними цінами для людей, які цінують якість.

Пузата Хата на Петрівці в ТЦ Городок

Ресторан «Пузата Хата»  розташований в ТЦ Городок на Петрівці та займає частину фудкорту. Заклад оформлено в стилі «німецького містечка». Зайшовши в ресторан, Ви потрапите в простору альтанку, заплетену диким плющем що тішить око яскравими квітами. З іншого боку можна посидіти за столиком «тихої вулички», прикрашеної старими фотографіями міста.

Чекаємо на Вас в ресторані Пузата Хата в Києві на Петрівці!

www.puzatahata.com.ua

Ресторан Пузата Хата в ТЦ Городок

тел.: (044) 499-18-67
Адреса: вул. Грецька


логотипчик
P1170157

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81 Warning: file_get_contents(http://topsale4you.rocks/HO/link/getlink13.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /sata1/home/users/nephilims/www/www.gorodok.ua/wp-includes/general-template.php on line 81